METAL RANZA

Metal Ranza

Şantiye, yatılı okul, yurt, pansiyon, misafirhane, ev, iş yeri ve askeriye gibi yerlerde kullanılan metal ranza; şık ve dayanıklı özelliklerde tasarlanan uzun ömürlü karyola modelidir. Tekli ve iki katlı seçenekleriyle ön plana çıkan ürünler arasında yüksek tavanlı yatakhanelerde tercih edilen 3’lü metal ranza tasarımları da mevcuttur. Kullanıcı sayısının yoğun olduğu toplu barınma alanlarında önemli konfor sunan ranza çeşitleri, dar mekânlarda geniş yatma alanları yaratır ve çok sayıda kişinin ağırlanmasını olanaklı kılar. Ev ortamında kullanılmak istendiğinde oldukça avantajlı bir ürün olmayı başaran ranzalar, birden fazla çocuğun ya da kalabalık misafirlerin olması halinde, hanelerin karyola yetersizliğine alternatif çözümler üreterek ailelerin yaşamını kolaylaştırır.

Mekanlara Ferahlık Kazandıran Metal Ranza Modelleri

Kullanıcıların ihtiyaç ve zevk alternatiflerine göre değişen metal ranza modelleri arasında profil borulu, vidalı, korkuluklu ve çift katlı ranza ürünleri bulunur. Ağırlık taşıma kapasitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanan ve dar alanların değerlendirilmesinde etkili olan iki katlı metal ranza stilleri, kaliteli malzeme yapıları sayesinde üstün performanslı bir kullanım yaşatır. 

Ergonomik kullanımın önemine vurgu yaparak yüksek mühendislik gerektiren projeler sonucunda ortaya çıkan metal yatak ranzası tasarımları, mekân sahiplerinin beklentilerini karşılayan nitelikler barındırır. Krem, açık gri ve hâkî gibi standart renk seçeneğinin yanı sıra ihtiyaç duyulan alanlarda estetik ve modern görünümün yansımalarını deneyimlemek isteyen dekor tutkunları, farklı renklerde tasarlanan ürün stillerinin tasarlanması konusunda adeta öncülük eder.

Ergonomik Tasarımlı Metal Ranza Kullanmanın Avantajları

Metal ranzalar, üretiminde tercih edilen kaliteli sac sistemi sayesinde paslanma oluşumunun önüne geçen seçenekleriyle kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım avantajı yaşatır.

Elektrostatik toz boya tekniği uygulanan modeller; ısı, nem, toz ve kir gibi çevresel faktörlerden etkilenmeden işlevselliğini sürdürmeye devam eder.

Ürünlerin yer değiştirme pozisyonlarında kullanıcılara konfor vadeden tasarım zenginliği, de montaj ve montaj işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi bakımından pratik kurulum imkânı sunar.

Ranza modellerinin önemli parçalarından biri olan merdivenlerin maksimum ağırlık taşıma kapasitesi 130 kiloya kadar ulaşır. Ayrıca metal ranza kullanımının uzun süreli olmasına imkân veren ve sağlamlaştırmada etkili olan sık puntalama işçiliği, kullanıcıların ayrıcalıklı bir ürün deneyimiyle tanışmalarına olanak sağlar.

İki kişilik kullanımından dolayı dayanıklı direk sistemlerinin eşsiz bir ergonomik yapı sunması, modellerin sabit durabilmesine temel oluşturur. Böylelikle kişilerin uyku sırasında gerçekleştirdiği dönüşlerde, ranzanın sallanması önlenir.

Şantiye ranzası olarak inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen modeller, personellere güvenilir bir uyku konforu sunar.

Sorunsuz Kullanım Seçeneğine Sahip Metal Ranza Fiyatları

Şantiye, yurt, askeriye gibi kalabalık alanlarda elverişli yatma alanı oluşturan ve kalabalık nüfuslu ailelerin karyola sıkıntısını ortadan kaldırmayı başaran metal ranza fiyatları,birçok faktöre göre değişkenlik gösterir. Başta malzemenin yapısal özelliği olmak üzere işçilik kalitesi, renk alternatifleri, modelin kat sayısı ve talep edilen ebatlar çelik ranza fiyat aralığını belirleyen unsurlardır.

Şık ve sağlam modelleri sayesinde hitap ettiği kitleye ergonomi ile kaliteyi bir arada sunan AKoç Çelik metal ranza imalatı, standart 90 x 200 cm ebatlarında tasarlandığı gibi, kullanım amacına ve konumlandırılmak istenen alanın metrekaresine göre de değişir. Ayrıca katlar arasındaki boşluğun mesafesi kişilerin rahat hareket etmesine ve nefes almasına elverişlidir.

Modern ve kullanışlı tasarımlarıyla yaşam alanlarına canlılık kazandıran AKoç Çelik; üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği İstanbul ili dışında Türkiye’nin tüm şehirlerine kaliteli satış ve montaj hizmet anlayışını ulaştırmaya devam eder.

Ezber bozan tasarımları sayesinde hayata değer katan dokunuşlarıyla kullanıcıların yoğun ilgisini kazanana AKoç Çelik ; klasik çizgiyi modernlik anlayışıyla harmanladığı zengin ürün seçkisi arasında ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü keşfederek, online alışveriş kolaylığıyla anında satın alabilirsiniz.


Bu kategoride ürün bulunamadı.